Liebherr FKv 503 Black Steel

Liebherr FKv 503 Black Steel

Nový produkt

Způsob umístění: 
Volně stojící spotřebič
Spotřeba energie za 24 h: 
0,76 kWh
Roční spotřeba energie: 
278 kWh/rok
Rozměry produktu (VxŠxH): 
61,2 x 42,5 x 45 cm
Osvětlení LED stmívatelné

Více informací

25 990,00 Kč s DPH

-30 000,00 Kč

55 990,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kategorie: 
Chladničky na nápoje, Chladničky
Způsob umístění: 
Volně stojící spotřebič
Spotřeba energie za 24 h: 
0,76 kWh
Roční spotřeba energie: 
278 kWh/rok
Rozměry produktu (VxŠxH): 
61,2 x 42,5 x 45 cm
Užitný objem celkem: 
42 l
Hrubý objem celkem: 
45,0 l
Hmotnost včetně obalu: 
34,0 kg
Hmotnost produktu: 
31,0 kg
Hlučnost: 
39 dB
Klimatická třída: 
SN-ST
Teplotních zón: 
1
Počet chladících okruhů: 
1
Počet kompresorů: 
1
Chladivo: 
R 600a
Napětí: 
220-240 V
Frekvence: 
50 Hz
Nosnost polic: 
30 kg

Vybavení chladničky

Systém chlazení v chladící části: 
dynamický
Teplotní rozsah v chladící části: 
+2°C až +12°C
Způsob odmrazování v chladící části: 
automatický
Počet polic v chladící části: 
3
Výškově nastavitelné poličky: 
2

Ovládaní a kontrola

Způsob ovládání: 
otočný regulátor
Zámek: 
součást vybavení

Design

Barva: 
černý nerez 
Materiál vnitřních stěn: 
umělá hmota
Design dveří: 
HardLine
Materiál dveří/víka : 
nerezový rám s izolačním sklem
Materiál bočních stěn: 
nerezová ocel
Umístění pantů dveří: 
vpravo
Materiál nožiček: 
pozinkovaná ocel

Chlazení cirkulujícím vzduchem

Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.

Ekologické chladicí médium

Chladicí média R600a a R290 jsou ekologická – mají minimální skleníkový efekt a žádný potenciál pro ničení ozónu – a proto téměř zcela nahradila dříve užívaná média (R134a a R404a). Všechny pultové mrazáky Liebherr pro impulzní prodej používají jako chladicí médium R600a či R290 a nabízejí mimořádnou energetickou účinnost, což zlepšuje jejich ekologickou stopu s ohledem na CO2 a pomáhá udržitelnému vývoji.

Účinný systém chlazení

Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

"Kvalita, design a inovace" je určujícím mottem společnosti Liebherr a exkluzivní nová řada spotřebičů BlackSteel podtrhuje náš závazek k naplnění této vysoké aspirace. Čtěte dál a zjistěte, o čem přesně BlackSteel je.

Pokud jste si přečetli některý z našich brožur a katalogů, budete víceméně obeznámeni s následujícím popisem BlackSteel:

"BlackSteel je vizuálně ohromující a mimořádně přitažlivá černá nerezová ocel. Ve dvojici s vysoce kvalitní povrchovou úpravou SmartSteel společnosti Liebherr propůjčuje BlackSteel zařízení hi-tech přitažlivost, nadčasovou eleganci a výjimečnou texturální hloubku. Příčně leštěná povrchová úprava dodává BlackSteel působivý a exkluzivní vzhled, což zajišťuje, že spotřebiče BlackSteel jsou skutečnými styly. Navíc tato povrchová úprava výrazně snižuje viditelnost otisků prstů na dveřích a bočních stěnách, snadno se čistí a je mnohem méně citlivá na škrábance."

Zaměřte se na design

Díky jedinečné řadě BlackSteel je design skutečně poháněn středem pozornosti, což liebherru poskytuje další příležitost ukázat svou skvělou kreativní vizi a zdůraznit svůj závazek k pokračujícímu vývoji nových a inovativních produktů. Liebherr často nastavuje inovativní chladicí trendy: naše spotřebiče jsou elegantní, elegantní a exkluzivní; jsou stylové ve formě a krásné uvnitř i vně. A naše vynikající spotřebiče BlackSteel rozhodně nejsou výjimkou.

Mnohem víc než skvělý vzhled

Díky inovativní technologii BlackSteelvytvořil Liebherr moderní interpretaci klasické přední části z nerezové oceli. Spotřebiče se vyznačují výraznou černou barvou a jedinečnou povrchovou úpravou. Mezizemní texturovaný efekt jejich povrchové úpravy vytváří úžasný vizuální dopad a dodává spotřebičům velmi zvláštní pocit. U modelů BlackSteel je patentovaná rukojeť liebherr s integrovaným otevíracím mechanismem navržena z doplňkového hliníku. Design i technologie získaly několik ocenění.

Myšlenka blacksteel

V rámci své série studií návrhu CoolVision liebherr pravidelně stanovuje nové standardy chlazení a předvádí nové inovativní trendy. Například každý rok na veletrhu IFA (Internationale Funkausstellung) v Berlíně můžete vidět, jak experimentujeme s designem, světlem a novými povrchy, abychom vytvořili inspirativní nápady pro budoucí produkty a odhalili, co je v těchto oblastech možné. Před časem byl nápad na BlackSteel poprvé představen jako designová studie CoolVision.

 

Mimochodem, exkluzivita BlackSteel způsobuje, že tyto spotřebiče vyniknou jako skutečně senzační doplňky i těch nejšenerovějších kuchyní. Dveře spotřebiče, doplněné velkoryse proporcionální, ale stylovou a elegantní hliníkovou rukojetí s integrovaným otevíracím mechanismem, se prakticky snadno otevírají. Fascinující kombinace hliníku s nerezovou ocelí nějakým způsobem zesiluje jedinečnou povahu BlackSteel; je velmi působivý a liebherr s ním opakuje, že "Kvalita, design a inovace" jsou neodmyslitelnou trojicí ve vývoji svých spotřebičů.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Liebherr FKv 503 Black Steel

Liebherr FKv 503 Black Steel

Způsob umístění: 
Volně stojící spotřebič
Spotřeba energie za 24 h: 
0,76 kWh
Roční spotřeba energie: 
278 kWh/rok
Rozměry produktu (VxŠxH): 
61,2 x 42,5 x 45 cm
Osvětlení LED stmívatelné