Mrazák Liebherr GGv 5010

Liebherr GGv 5010

Nový produkt

Spotřeba energie za 24 h:3,41 kWh
Roční spotřeba energie1245 kWh/rok
Energetická třídaC
Rozměry (vxšxh)186,4 x 75 x 75 cm
Užitný objem celkem337 l
Hrubý objem celkem478 l
Hlučnost:55 dB
Klimatická třída:SN-T (S)
Chladivo:R 290

Více informací

Tento produkt již není na skladě

39 990,00 Kč s DPH

-13 000,00 Kč

52 990,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

CHLAZENÍ CIRKULUJÍCÍM VZDUCHEM

Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.

EKOLOGICKÉ CHLADICÍ MÉDIUM

Chladicí média R600a a R290 jsou ekologická – mají minimální skleníkový efekt a žádný potenciál pro ničení ozónu – a proto téměř zcela nahradila dříve užívaná média (R134a a R404a). Všechny pultové mrazáky Liebherr pro impulzní prodej používají jako chladicí médium R600a či R290 a nabízejí mimořádnou energetickou účinnost, což zlepšuje jejich ekologickou stopu s ohledem na CO2 a pomáhá udržitelnému vývoji.

NOFROST

NoFrost od Liebherr nabízí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Vložené potraviny jsou velmi rychle zmrazeny a udržovány ve zmrzlém stavu pomocí cirkulace ledového vzduchu, který aktivně odnímá teplo z potravin i prostoru mrazničky.
Rychlost odebrání tepla z potravin je rozhodující pro jejich následnou kvalitu při rozmražení. Vše je řízeno a kontrolováno elektronicky. Mrazící prostor a hlavně uložené potraviny zůstávají bez nepříjemné námrazy. S technologií NoFrost od Liebherr již nemusíte manuálně odmrazovat.

ÚČINNÝ SYSTÉM CHLAZENÍ

Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

ZAMĚNITELNÝ SMĚR OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

SWINGLINE-DESIGN

Chladničky a mrazničky se vyznačují dokonalým tvarem dveří s bočními zkosenými hranami. Nadčasově elegantní design SwingLine je doplněn vyraženým logem Liebherr na dveřích.

TEPLOTNÍ ALARM

Teplotní alarm informuje obratem opticky i akusticky o nežádoucích odchylkách teploty, např. při otevřených dveřích nebo po výpadku elektrického proudu.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÉ NOHY

Přístroje Liebherr lze optimálně vyrovnat seřízením výškově stavitelných předních podpěr. Tím je zajištěna provozní stabilita, technická funkčnost a estetická návaznost přístroje na okolní nábytek.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mrazák Liebherr GGv 5010

Mrazák Liebherr GGv 5010

Spotřeba energie za 24 h:3,41 kWh
Roční spotřeba energie1245 kWh/rok
Energetická třídaC
Rozměry (vxšxh)186,4 x 75 x 75 cm
Užitný objem celkem337 l
Hrubý objem celkem478 l
Hlučnost:55 dB
Klimatická třída:SN-T (S)
Chladivo:R 290