Sleva! Zobrazit větší

Miele H 7264 BP Obsidian černá

Miele H 7264 BP Obsidian černá

Nový produkt

Objem trouby:76 l
Energetická třída:A+
Max. příkon:3,6 kW
Šířka:595 mm
Výška:596 mm
Hloubka:568 mm
Barva:Černá
Komfort při údržbě:Pyrolické samočištění
Lepší výsledek:Horký vzduch plus
Komfort při obsluze:DirectSensor
Chytrá domácnost:Miele@home

                             Rozbalená

Více informací

44 990,00 Kč s DPH

-15 000,00 Kč

59 990,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Pečicí trouba v perfektně kombinovat. designu s text. displejem, síť. propojením a pyrolýzou.

Zahřeje se pouze jídlo
Pečicí trouby Miele jsou po obvodu chlazené. Díky tomu zůstávají ovládací prvky, rukojeti i okolní nábytek relativně chladné. Provedení s použitím několika vrstev efektivně izoluje dvířka pečicí trouby a zajistí nízkou teplotu na vnější straně dvířek a tím bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Maximální bezpečnost v každé situaci
Postarejte se aktivně o dodatečnou bezpečnost – stisknutím tlačítka zablokujete přístroj a chráníte jej před nechtěným zapnutím, např. dětmi. Nebo profitujte v případě nouze z bezpečnostního vypínání: když je maximální provozní doba překročena, trouba Miele se automaticky vypne. To znamená spolehlivou bezpečnost, přestože někdy zapomenete pečicí troubu vypnout.

Vynikající energetická účinnost
Mimořádně nízká spotřeba energie: naše nové pečicí trouby se vyznačují třídou energetické účinnosti A+. Tím šetříte energii i životní prostředí a také váš rozpočet.

Větší volnost, bezpečnost a komfort
Propojením Vašich domácích přístrojů vytvoříte nový volný prostor a propůjčíte svému všednímu dni větší bezpečnost a komfort: předehřejte svou pečicí troubu odkudkoli nebo vyberte recept v aplikaci Miele@mobile a přeneste dotykem optimální nastavení na Vaši pečicí troubu. Nabízíme Vám vlastní vyvinuté funkce a mobilní ovládání – s Miele budete vždy na nejnovějším stupni ve světě digitálního komfortu.

Váš pokrm: nejlépe přístupný
Přelévejte nebo obracejte svůj připravovaný pokrm pohodlně a v bezpečné vzdálenosti od horkého ohřevného prostoru: díky výsuvným pojezdům FlexiClip můžete pečicí plechy nebo rošty snadno vytáhnout z trouby bez nebezpečí popálení. Náš patentovaný systém Vám umožní nasadit výsuvné pojezdy flexibilně v různé úrovni zcela podle Vašich potřeb.

Jemný pohyb dvířek
Pokaždé snadno: díky rafinovanému tlumicímu mechanismu se dveře zavírají a otevírají neuvěřitelně lehce. A to až do 90° – takto máte obzvláště komfortní a maximálně volný přístup k potravinám v ohřevném prostoru.

Přenechejte časový management své pečicí troubě
Takto budete mít vše hotové bez stresu a v požadovaném čase: naprogramujte snadno dobu začátku, ukončení nebo dobu trvání přípravy. Ta se automaticky ukončí, když uběhne naprogramovaná doba přípravy. Pro mnohé situace je komfortní také integrovaný kuchyňský budík. A navíc při výpadku proudu je nastavený čas uložen cca 150 hodin.

Nejlépe srozumitelné
Komfort při ovládání pro všechny: na displeji lze nastavit mnoho různých jazyků. Tak je zaručeno srozumitelné ovládánív různých jazycích. Individuální volba jazyka je k dispozici pro všechny přístroje od ovládání DirectSensor S.

Čištění: zcela bez námahy
Usnadněte si všední den: při pyrolytickém samočištění se rozpadnou zbytky jídel na popel a beze zbytku se uvolní z povrchu – tím se značně snižuje Vaše námaha na čištění. Nemusíte používat agresivní čisticí prostředky a čistit celé hodiny. Obzvláště praktické: během čištění mohou v závislosti na modelu zůstat části příslušenství v ohřevném prostoru.

Optimální výsledky s dodatečnou vlhkostí
Takto dosáhnete bez námahy nejlepších výsledků: v různých provozních způsobech můžete přidávat vlhkost. Díky tomu je maso uvnitř jemné a šťavnaté a zvnějšku získá chutnou kůrčičku, chléb a housky jsou kypré a současně optimálně propečené. Pro větší komfort můžete časově naprogramovat parní rázy. Také v různých automatických programech se využívá klimatické pečení.

Bezstarostné pečení s jistým úspěchem
Tak budete vařit vždy úspěšně: s elektronicky regulovanými programy můžete zcela pohodlně automaticky připravit velký počet různých pokrmů. Ať už připravujete koláč nebo drůbež – nemusíte volit provozní způsob, teplotu ani dobu pečení. Stupeň přípravy, např. pro maso, může být nastaven libovolně. A s dodatečně kombinovatelnou funkcí mikrovlny budou vaše pokrmy hotové ještě rychleji.

Jemně s mraženým jídlem: zmražené potraviny se šetrně rozmrazují studeným vzduchem a tím za ideálních podmínek.

Tak zůstane maso šťavnaté: začátek pečení masa probíhá s vysokou teplotou, pokračuje se zvolenou teplotou.

Obzvláště energeticky úsporné: nejlépe se podaří šťavnaté pečeně nebo vynikající nákypy.

Rozmanité využití: pro grilování většího množství steaků, uzenin, špízů a mnoho dalšího.

Perfektně nadýchané a lahodné: ideální pro rychlé a šetrné pečení masa či pečiva až na dvou úrovních.

Křupavá těsta, chutné oblohy: ať už pizza, quiche nebo ovocné koláče – zespodu křupavé, shora šťavnaté.

Perfektní při univerzálním klasickém použití: skvěle se podaří všechny tradiční recepty na pečení masa či pečiva.

Individuální příprava: pro pokrmy, které se musí připravovat ve vodní lázni nebo se musí dopékat zespodu dohněda.

Zvnějšku křupavé, uvnitř pěkně šťavnaté: ideální pro kuřecí maso, kachnu, kolena, rolády či jiné masové pokrmy.

Čerstvé jako od pekaře: podpůrná vlhkost zajišťuje nesrovnatelně nadýchaná těsta s křupavou kůrčičkou.

Perfektně nadýchané a lahodné: ideální pro pečení masa či pečiva s podpůrnou vlhkostí až na třech úrovních.

[Vestavná pečicí trouba;Ano VitroLine;Ano Barva přístroje;Grafitově šedá Rychloohřev;Ano Rozmrazování;Ano Automatické programy;Ano Pečicí automatika;Ano Gril;Ano Horký vzduch plus;Ano Intenzivní pečení;Ano Klimatické pečení;Ano Klimatické pečení s horkým vzduchem plus;Ano Horní/spodní pečení;Ano Spodní pečení;Ano Grilování s cirkulací;Ano Displej;DirectSensor S SoftClose;Ano Individuální volba jazyka;Ano Ukazatel denního času;Ano Synchronizace času;Ano Kuchyňský budík;Ano Programování začátku přípravy;Ano Programování konce přípravy;Ano Nastavení délky pečení;Ano Indikace aktuální teploty;Ano Ukazatel požadované teploty;Ano Akustická signalizace při dosažení požadované teploty;Ano Navrhovaná teplota;Ano Individuální nastavení;Ano Třída energetické účinnosti (A+++ – D);A+ Pyrolytické samočištění;Ano Katalyzátor nevyhřívaný;Ano Sklopné grilovací těleso;Ano Dvířka CleanGlass;Ano Miele@home;Ano MobileControl;Ano RemoteService;Ano WiFiConn@ct;Ano Systém chlazení přístroje a vlažná čelní stěna;Ano Bezpečnostní vypínání;Ano Zablokování zprovoznění;Ano Zablokování dvířek během pyrolýzy;Ano Objem ohřevného prostoru v l;76 Počet úrovní zasunutí;5 Označení úrovní zasunutí;Ano Osvětlení ohřevného prostoru;1x halogenové Šířka přístroje v mm;595 Výška přístroje v mm;596 Hloubka přístroje v mm;568 Hmotnost v kg;47,0 Celkový příkon v kW;3,6 Napětí ve V;220-240 Frekvence v Hz;50 Počet fází;1 Jištění v A;16 Připojovací kabel se zástrčkou;Ano Délka elektrického přívodního kabelu v m;1,7 Pečicí plech s úpravou PerfectClean;1 Univerzální plech s úpravou PerfectClean;1 Rošt na pečení s úpravou PyroFit;1 Výsuvné pojezdy s PyroFitem;1 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Miele H 7264 BP Obsidian černá

Miele H 7264 BP Obsidian černá

Objem trouby:76 l
Energetická třída:A+
Max. příkon:3,6 kW
Šířka:595 mm
Výška:596 mm
Hloubka:568 mm
Barva:Černá
Komfort při údržbě:Pyrolické samočištění
Lepší výsledek:Horký vzduch plus
Komfort při obsluze:DirectSensor
Chytrá domácnost:Miele@home

                             Rozbalená